Miejsce | Imię | Szkoła | Tytuł |
1 | Lorian | LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza „Witkacego” Warszawa, Elbląska 51 01-737 Warszawa Mazowieckie | laureatka |
2 | Kinga | I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń, Zaułek Prosowy 1 87-100 Toruń Kujawsko-Pomorskie | laureatka |
3 | Wiktoria | XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Poznań, Tarnowska 27 61-323 Poznań Wielkopolskie | laureatka |
4 | Weronika | IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogółnokształcących nr 1 w Tarnowie Tarnów, Norwida 22 33-101 Tarnów Małopolskie | laureatka |
5 | Anna | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | laureatka |
6 | Orestes | XXVII Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Czackiego Warszawa, Polna 5 00-625 Warszawa Mazowieckie | laureat |
7 | Julia | II Liceum Ogólnokształcącego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie Olsztyn, Roberta i Karola Małłków 3 10-113 Olsztyn Warmińsko-Mazurskie | laureatka |
8 | Felicja | I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie Krosno, ks. Piotra Skargi 2 38-400 Krosno Podkarpackie | laureatka |
9 | Marta | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | laureatka |
10 | Pedro | XVII Liceum Ogólnokształcące Poznań, osiedle Czecha 59 61-288 Poznań Wielkopolskie | laureat |
11 | Karolina | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie Lublin, Al.Racławickie 26 20-043 Lublin Lubelskie | finalistka |
12 | Joanna | I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie Krosno, ks. Piotra Skargi 2 38-400 Krosno Podkarpackie | finalistka |
13 | Iga | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | finalistka |
14 | Sebastian | III Liceum Ogólnokształcące Tarnów, Brodzińskiego 6 33-100 Tarnów Małopolskie | finalista |
15 | Sławomir | XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin, Kopernika 16a 70-241 Szczecin Zachodniopomorskie | finalista |
16 | Dominika | XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa, Leopolda Staffa 111 01-884 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
17 | Zofia | XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika Warszawa, Józefa Bema 76 01-225 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
18 | Omar | I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń, Zaułek Prosowy 1 87-100 Toruń Kujawsko-Pomorskie | finalista |
19 | Małgorzata | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | finalistka |
20 | Nina | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa, Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
21 | Maria Aki | XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Warszawa, Zakrzewska 24 A 00-737 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
22 | Maja | XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika Warszawa, Józefa Bema 76 01-225 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
23 | Helena | I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń, Zaułek Prosowy 1 87-100 Toruń Kujawsko-Pomorskie | finalistka |
24 | Jagoda | Liceum Ogólnokształcące Nr IX Wrocław, ks. Piotra Skargi 31 50-082 Wrocław Dolnośląskie | finalistka |
25 | Anna | XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa, Leopolda Staffa 111 01-884 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
26 | Julia | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie Lublin, Al.Racławickie 26 20-043 Lublin Lubelskie | finalistka |
27 | Kamil | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie Lublin, Al.Racławickie 26 20-043 Lublin Lubelskie | finalista |
28 | Filip | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa, Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa Mazowieckie | finalista |
29 | Kornelia | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa, Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
30 | Sabina | Liceum Ogólnokształcące Nr IX Wrocław, ks. Piotra Skargi 31 50-082 Wrocław Dolnośląskie | finalistka |
31 | Marta | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Rybnik, Kościuszki 54 44-200 Rybnik Śląskie | finalistka |
32 | Emilia | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | finalistka |
33 | Anna | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | finalistka |
34 | Kinga | XVII Liceum Ogólnokształcące Poznań, osiedle Czecha 59 61-288 Poznań Wielkopolskie | finalistka |
35 | Anna | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Lublin, plac Wolności 4 20-005 LUBLIN Lubelskie | finalistka |
36 | Hanna Małgorzata | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Lublin, plac Wolności 4 20-005 LUBLIN Lubelskie | finalistka |
37 | Filip | XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa, Żuromińska 4 03-341 Warszawa Mazowieckie | finalista |
38 | Agata | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | finalistka |
39 | Hanna | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków, Sobieskiego 9 31-136 Kraków Małopolskie | finalistka |
40 | Wiktoria | I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń, Zaułek Prosowy 1 87-100 Toruń Kujawsko-Pomorskie | finalistka |
41 | Weronika | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | finalistka |
42 | Adam | II Liceum Ogólnokształcące Poznań, Matejki 8/10 60-766 Poznań Wielkopolskie | finalistka |
43 | Paulina Maria | Publiczne Liceum Ogółnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu Opole, Pułaskiego 3 45-048 Opole Opolskie | finalistka |
44 | Oliwia | Liceum Ogólnokształcące Nr IX Wrocław, ks. Piotra Skargi 31 50-082 Wrocław Dolnośląskie | finalistka |
45 | Wiktoria | XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zjednoczonej Europy Gdańsk, Pilotów 7 80-460 Gdańsk Pomorskie | finalistka |
46 | Pola | XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Warszawa, Zakrzewska 24 A 00-737 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
47 | Wiktoria | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | finalistka |
48 | Kacper | IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim Ostrów Wielkopolski, Wojska Polskiego 17 63-400 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie | finalista |
49 | Karolina | VI Liceum Ogólnokształcące Kraków, Wąska 7 31-057 Kraków Małopolskie | finalista |
50 | Lidia | XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa, Leopolda Staffa 111 01-884 Warszawa Mazowieckie | finalista |
51 | Zofia Małgorzata | XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Warszawa, Zakrzewska 24 A 00-737 Warszawa Mazowieckie | finalista |
52 | Maria | III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi; Gdynia International Baccalaureate Organization World School No. 0704-Diploma Programme Gdynia, Legionów 27 81-405 Gdynia Pomorskie | finalista |
53 | Julia | XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika Warszawa, Józefa Bema 76 01-225 Warszawa Mazowieckie | finalista |
54 | Antoni | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa, Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa Mazowieckie | finalista |
55 | Juliusz | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń, Szosa Chełmińska 83 87-100 Toruń Kujawsko-Pomorskie | finalista |
56 | Kacper | XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa, Leopolda Staffa 111 01-884 Warszawa Mazowieckie | finalista |
57 | Stella | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | finalistka |
58 | Klara | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Katowice, Głowackiego 6 40-052 Katowice Śląskie | finalistka |
59 | Maciej | Liceum Ogólnokształcące Nr IX Wrocław, ks. Piotra Skargi 31 50-082 Wrocław Dolnośląskie | finalista |
60 | Zuzanna Małgorzata | XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Warszawa, Zakrzewska 24 A 00-737 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
61 | Marianna | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń, Szosa Chełmińska 83 87-100 Toruń Kujawsko-Pomorskie | finalistka |
62 | Alicja | I Liceum Ogólnokształcące Rzeszów, 3 Maja 15 35-030 Rzeszów Podkarpackie | finalistka |
63 | Łucja | LXVII Liceum Ogólnokształcące Warszawa, Hoża 11/15 00-528 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
64 | Izabela | GDAŃSKIE SZKOŁY AUTONOMICZNE GDAŃSKIE LICEUM AUTONOMICZNE Gdańsk, OSIEK 11/12 80-842 GDAŃSK Pomorskie | finalistka |
65 | Olga | VI Liceum Ogólnokształcące Kraków, Wąska 7 31-057 Kraków Małopolskie | finalistka |
66 | Olga | XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa, Leopolda Staffa 111 01-884 Warszawa Mazowieckie | finalistka |
67 | Kinga | IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu Radom, Mariacka 25 26-600 Radom Mazowieckie | finalistka |
68 | Barbara | II Liceum Ogólnokształcące Poznań, Matejki 8/10 60-766 Poznań Wielkopolskie | finalistka |
69 | Eryk | XXVII Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Czackiego Warszawa, Polna 5 00-625 Warszawa Mazowieckie | finalista |
70 | Aleksander | IV Liceum Ogólnokształcące Łódź, POMORSKA 16 91-416 Łódź Łódzkie | finalista |
71 | Hanna Maria | XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Warszawa, Zakrzewska 24 A 00-737 Warszawa Mazowieckie | finalistka |